W ciągu ostatnich kilku lat gospodarka została wywrócona do góry nogami. Lockdown wpłynął na potrzeby konsumentów, a sprawdzone dotąd modele prowadzenia działalności często zawodziły w nowej rzeczywistości. Jeśli chcesz otworzyć biznes z dużą szansą na sukces 2023 roku, doskonałym pomysłem jest mobilna kawiarnia. To połączenie elastyczności i profesjonalizmu pozwoliło stworzyć rozwiązania, które obroniły się w czasie kryzysu.

Mała gastronomia – nieskończone możliwości

W branży gastronomicznej o sukcesie nowego lokalu często decyduje miejsce, w którym się znajdzie. Kawiarnia rowerowa nie zna takich dylematów – niewielkie rozmiary i duża mobilność pozwalają „badać teren” i sprawdzać możliwości zysku w centrum, przy dworcach, targowiskach i innych popularnych lokalizacjach. Rozpoczynając dzień od serwowania świeżej kawy w pobliżu biurowców i punktów usługowych, masz doskonałe warunki do poszukiwania współpracy w modelu B2B z lokalnymi firmami. Co więcej, wysoka mobilność gwarantuje okazje do zwiększenia zysku przez udział w imprezach miejskich, targach i innych lokalnych wydarzeniach.

Odzyskaj kontrolę nad swoim czasem

Mobilna kawiarnia to doskonałe lekarstwo na rutynę. Jako jej właściciel jesteś wolny od stałych godzin pracy, możesz zmieniać otoczenie i wciąż poznawać nowych klientów. Dużo ruchu i czasu spędzanego na świeżym powietrzu ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Organizacja własnego planu dnia pozwala również przewidzieć czas dla siebie i rozwijać swoje pasje i zainteresowania bez ograniczeń.

Franczyza w Bike Cafe – niskie koszty i łatwy start biznesu

Za założeniem kawiarni rowerowej przemawiają również względy finansowe. Otwarcie mobilnego punktu nie wymaga od Ciebie dużego wkładu finansowego na start. Decydując się na franczyzę w Bike Cafe, zyskujesz wysoką jakość wykonania i unikalny wygląd sprzętu, który retro stylem przyciągnie nowych klientów. Nasz model biznesowy jest przyjazny środowisku, wpisuje się w ekologiczne trendy i nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych. O możliwościach, jakie stwarza taki pomysł na biznes najlepiej mówią liczby – aż 50% naszych franczyzobiorców zdecydowało się na inwestycję w drugi punkt!