Kubek

Kawiarnia na event

Skontaktuj się i poznaj szczegóły

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji! Możemy sprzedawać kawę na Twoim evencie lub częstować ją Twoich gości. Wypełnij odpowiedni formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

UNIKALNA KAWIARNIA

Rowerowa manifestacja
Twoich barw

Niestandardowe rozwiązania są najlepsze! Wybierz catering kawowy Bike Café, a my chętnie ozdobimy naszą kawiarnię barwami Twojej firmy. Bądź bardziej widoczny i podaruj swoim gościom na dowolnym evencie, np. na konferencji lub targach, pyszną kawę, która będzie się im kojarzyć z Twoją działalnością.
bike cafe bike cafe

NIE DAJ SIĘ OMINĄĆ

Promuj się na wiele sposobów

Dbamy o komunikację pomiędzy Tobą, a Twoimi gośćmi, klientami. Kubek kawy z Twoim logo, który otrzymają na targach będzie towarzyszył im w dalszej drodze. Niektórych zainteresuje oryginalny plakat lub spersonalizowany szyld. Sprawimy, że na żadnej imprezie nikt Cię nie przeoczy. Skontaktuj się z nami i wybierz opcję najlepszą dla siebie!

Kawa na imprezy

Gorące napoje serwowane są na każdym przyjęciu. Są idealnym uzupełnieniem spotkania, towarzyszom rozmowom, sprzyjają nawiązywaniu relacji biznesowych. Zamów nasz catering kawowy na dowolne wydarzenie, uatrakcyjniając jego przebieg. Rower Bike Cafe przyjedzie we wskazane miejsce, aby serwować espresso czy cappuccino z estetycznym latte art.

Kawa na eventy

Poczęstunek towarzyszy wielu spotkaniom, pozwalając na chwilę przerwy lub wymianę kilku zdań między uczestnikami. Ciekawe rozmowy toczą się przy aromatycznym espresso czy łagodnej latte. Nasza kawiarnia na kółkach może pojawić się na dowolnym wydarzeniu. A catering Bike Cafe podkreśli jego wyjątkowy charakter.

Kawa na targi

Jak wyróżnić swoje stoisko na targach? Sposobem, który zawsze się sprawdza jest wynajęcie mobilnego baru kawowego. Zapach kawy przyciąga do stoiska, a smak dobrze zaparzonego espresso zatrzyma klientów na dłużej. Naszym atutem jest mobilność, która pozwala nam na szybki montaż kawiarni. Wystarczy klika minut i ekspres ciśnieniowy gotowy jest do pracy na evencie.

Kawa na konferencje

Spotkania biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy. Jednym z nieodłącznych elementów takiego wydarzenia jest przerwa kawowa. Ważne, by była zorganizowana sprawnie, a produkty były bardzo dobrej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży eventowej sprawia, że jesteśmy gotowi na każdy scenariusz imprezy. Mobilne stoisko kawowe daje nam możliwość elastycznej pracy dostosowanej do Państwa potrzeb. Oferujemy również bardzo duże możliwości personalizacji kawiarni na wydarzenie. Możemy np. zmienić kolor daszku, czy umieścić logo firmy na kubkach i ściankach bocznych.

Kawa na wesele

Atrakcja na wesele, która zawsze się sprawdzi? Kawa przygotowana przez profesjonalnego baristę! Cappuccino? Latte? Tonic espresso? Lemoniada? Gorąca czekolada? Nie ma sprawy, dostosujemy menu specjalnie dla Was i dla Waszych gości. Nietuzinkowy wygląd naszej mobilnej kawiarenki jest świetnym uzupełnieniem przyjęcia. Możemy działać w plenerze lub w pomieszczeniu, gdziekolwiek potrzebujesz dobrej kawy – zjawimy się! Każdą kawa przygotowywana jest przez profesjonalnego baristę, przeszkolonego z techniki latte art. Chętnie namalujemy dla Twoich gości serduszka i inne wzory na kawie, po to by się uśmiechnęli i zapamiętali z Waszego wesela ten miły akcent. Wiemy, jak ważne są detale!

PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNE OCZY

Nasze eventy w praktyce

W plenerze!
Zdjęcia: 15
Wewnątrz!
Zdjęcia: 8
Gdziekolwiek chcesz!
21.07.2018
Zdjęcia: 9

PLIKI GRAFICZNE DO POBRANIA

Zwizualizuj swój event

Pobrane pliki graficzne pozwolą Ci przekonać się, jak będzie wyglądał Twój event. Wykonując kilka prostych działań w programie graficznym zobaczysz, że nasz rower został stworzony do reprezentowania Twojej marki. To najlepszy sposób na upewnienie się, że wybór Bike Café to dobra decyzja. Jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wizualizacji brandingu, skontaktuj się z nami.

Kawiarnia na event

Skontaktuj się i poznaj szczegóły

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji! Możemy sprzedawać kawę na Twoim evencie lub częstować ją Twoich gości. Wypełnij odpowiedni formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Bike Cafe Sp. zoo jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałanie 3.3.1 Polskie Mosty "Technologiczne"