Kubek

UNIKALNA KAWIARNIA

Rowerowa manifestacja
Twoich barw

Niestandardowe rozwiązania są najlepsze! Wybierz catering kawowy Bike Café, a my chętnie ozdobimy naszą kawiarnię barwami Twojej firmy. Bądź bardziej widoczny i podaruj swoim gościom na dowolnym evencie, np. na konferencji lub targach, pyszną kawę, która będzie się im kojarzyć z Twoją działalnością.
bike cafe bike cafe

NIE DAJ SIĘ OMINĄĆ

Promuj się na wiele sposobów

Dbamy o komunikację pomiędzy Tobą, a Twoimi gośćmi, klientami. Kubek kawy z Twoim logo, który otrzymają na targach będzie towarzyszył im w dalszej drodze. Niektórych zainteresuje oryginalny plakat lub spersonalizowany szyld. Sprawimy, że na żadnej imprezie nikt Cię nie przeoczy. Skontaktuj się z nami i wybierz opcję najlepszą dla siebie!

PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNE OCZY

Nasze eventy w praktyce

W plenerze!
Zdjęcia: 15
Wewnątrz!
Zdjęcia: 8
Gdziekolwiek chcesz!
21.07.2018
Zdjęcia: 9

PLIKI GRAFICZNE DO POBRANIA

Zwizualizuj swój event

Pobrane pliki graficzne pozwolą Ci przekonać się, jak będzie wyglądał Twój event. Wykonując kilka prostych działań w programie graficznym zobaczysz, że nasz rower został stworzony do reprezentowania Twojej marki. To najlepszy sposób na upewnienie się, że wybór Bike Café to dobra decyzja. Jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wizualizacji brandingu, skontaktuj się z nami.

Kawiarnia na event

Skontaktuj się i poznaj szczegóły

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji! Możemy sprzedawać kawę na Twoim evencie lub częstować ją Twoich gości. Wypełnij odpowiedni formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.