Dlaczego warto dołączyć do naszych franczyzobiorców?

Mobilna kawiarnia to doskonały sposób na życie. Już od początku współpracy franczyzowej możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w prowadzeniu tego biznesu. Cenimy sobie wszelkie uwagi oraz sugestie, które pomogą przyczynić się do lepszego funkcjonowania mobilnej kawiarni tych, którzy podjęli się z nami współpracy. Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających franczyzobiorców, gdyż w ten sposób podnosimy jakość naszych usług, a tym samym pomagamy rozwijać się ich biznesom.

“Dlaczego zaufałam franczyzie Bike Cafe?”

„Bike Cafe stawia nie tylko na jakość serwowanych napojów, ale także na partnerstwo z franczyzobiorcami, dzięki czemu nie czujesz, że jesteś sam ze swoim biznesem. Są jasno określone zasady współpracy.

Zespół tworzą młodzi ambitni ludzie zaangażowani w działalność firmy, dzięki czemu marka cały czas rozwija się i udoskonala się model współpracy. Rowery Bike Cafe są bardzo szczegółowo dopracowane pod względem elastyczności biznesu. Poza tym firma przekazuje cały niezbędny know-how w pakiecie.”

Mobilna kawiarnia – sprawdzony pomysł na biznes

Uważamy, że dzięki dobrej współpracy osiąga się najlepsze rezultaty. Dlatego cieszymy się, że już tak wiele osób skorzystało z naszej usługi franczyzowej i obecnie może pochwalić się swoją własną mobilną kawiarnią. Naszym priorytetem jest dbanie o zadowolenie naszych franczyzobiorców. Tym bardziej cieszy nas, że możemy pochwalić się pozytywnymi recenzjami osób, które do tej pory postawili na naszą współpracę franczyzową. Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że marka Bike Cafe wzbudza zaufanie. Poniżej przedstawiamy historię jednego z naszych franczyzobiorców, która może stać się inspiracją dla tych, którzy zastanawiają się nad tego typu biznesem.

“W moim przypadku zaczęło się od utraty pracy w bistro na Lotnisku, które było spowodowane pandemią. Dłuższy okres, podczas którego siedziałem w domu bez żadnego zajęcia, poświęcałem poszukiwaniu pracy w swoim zawodzie baristy, bo tylko tak chciałem pracować. Jednak w okresie pandemii gastronomia praktycznie nie funkcjonowała i nikt nie potrzebował baristy.

Pewnego dnia koleżanka podpowiedziała mi, że istnieją mobilne punkty, tzw. kawy na rowerze i może bym się tym zainteresował. Zaciekawił mnie ten temat i zacząłem coraz więcej czytać o tym rodzaju działalności oraz o firmach zajmujących się mobilnymi kawiarniami.

Wybrałem Bike Cafe, ponieważ wydał mi się najbardziej profesjonalny pod każdym kątem, przede wszystkim wizualnym i jakościowym, a od samego początku wiedziałem, że jak wchodzić to tylko na ten najwyższy level i się nie pomyliłem.”

Współpraca franczyzowa się opłaca

Dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem, podsuwając gotowe i sprawdzone rozwiązania dotyczące prowadzenia mobilnej kawiarni. Zdajemy sobie sprawę, że założenie biznesu nie jest proste, dlatego przychodzimy z pomocą osobom, które chcą zmienić coś w swoim życiu i zacząć działać na własny rachunek. Współpraca franczyzowa doskonale spełnia swoje zadanie, czego dowodem są wypowiedzi naszych franczyzobiorców.

“Czy polecam ten rodzaj biznesu?

System współpracy franczyzowej jest bardzo jasny, zrozumiały oraz elastyczny, jeśli chodzi o czas pracy jednostki, co jest jednym z najważniejszych elementów, które brałam pod uwagę, szczególnie dla osoby, która w pierwszych okresach współpracy chce prowadzić kawiarnię bez udziału pracowników. Czas pracy dopasowany do własnych możliwości i potrzeb umożliwia efektywne działanie i rozwój firmy bez potrzeby angażowania kogoś z zewnątrz.

System pracy placówek franczyzowych, które mogą uczestniczyć w wielu eventach w ramach swojego obszaru, podnosi też możliwości zarobkowe.”

Nie wahaj się – dołącz do naszych zadowolonych franczyzobiorców!

Cieszymy się z tak wielu pozytywnych wypowiedzi naszych franczyzobiorców, gdyż to one są wizytówką naszej marki. To właśnie opinie tych, którzy nam zaufali, są największą zachętą dla osób, które zastanawiają się, czy podjąć się z nami współpracy franczyzowej, umożliwiającej otworzenie własnej mobilnej kawiarni. Rekomendacje naszych zadowolonych franczyzobiorców najlepiej pokazują, że współpraca z nami się opłaca.

“BikeCafe jako franczyza jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie dla osób rozpoczynających własną działalność. Dostajemy rozpoznawalną markę, pełny pakiet wsparcia oraz produkty najwyższej jakości.

Z czystym sumieniem mogę polecić Naszą firmę, ponieważ na każdym kroku mamy świadomość, że osoby z centrali są w stanie Nam pomoc w każdej sytuacji.

Jeżeli jeszcze ktoś się waha na podjęcie współpracy, to mogę tylko zachęcić i na własnym przykładzie powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.”