Eventy branżowe to doskonała okazja, aby zaprezentować się od najlepszej strony i przyciągnąć do Twojej firmy nowych klientów. Aby to osiągnąć, najpierw należy podjąć kroki, dzięki którym skutecznie wyróżnisz się w tłumie wystawców, dając uczestnikom okazję do zainteresowania się Twoją ofertą. W tym trudnym zadaniu możesz liczyć na nasze wsparcie – łącząc siły z Bike Cafe, stworzysz stoisko na targi, obok którego nie można przejść obojętnie!

Oryginalny wygląd kluczem do sukcesu

Stanowisko, na którym zaprezentujesz ofertę Twojej firmy na targach tematycznych jest Twoją wizytówką. Powinno być uporządkowane, profesjonalne i atrakcyjne wizualnie – ciekawe elementy znacznie ułatwiają przyciągnięcie wzroku. Stoisko zgodne z identyfikacją firmy, z logotypem umieszczonym na kubkach i elementach kawiarni, pozwolą zapamiętać Twoją markę. Doskonałym przypadkiem nieoczywistego designu jest rower Bike Cafe – jeśli chcesz, żeby jego obecność uświetniła Twoje stoisko na targach, chętnie dotrzymamy Ci towarzystwa.

Marketing zapachowy – czy sprawdzi się na targach?

Współczesna reklama pozwala nie tylko przyciągać potencjalnego klienta wizualnie, lecz także wzbudzać jego zainteresowanie poprzez inne zmysły. Jedną z ciekawszych form promocji sensorycznej, która może sprawdzić się na targach jest Aromamarketing – czyli wzbudzanie zainteresowania zapachem. Przyjemne, lecz subtelne aromaty ze stoiska wprowadzają zainteresowanych w dobry nastrój i pomagają budować swobodną, przyjazną komunikację. Zapraszając Bike Cafe do współtworzenia prezentacji Twojego biznesu, możesz wykorzystać pobudzający zapach świeżo parzonej kawy na swoją korzyść!

Swobodna atmosfera, która zachęca do dłuższych rozmów

Kiedy już uda Ci się stworzyć stoisko, które z pewnością wyróżni Cię w miejscu, gdzie odbędą się targi warto zadbać również o to, aby zatrzymać zainteresowanych dłużej. Odpowiednio dobrane gadżety i broszury z pewnością będą przydatne, jednak nic nie zastąpi profesjonalnie przeprowadzonej prezentacji. W tym aspekcie z pewnością przyda Ci się pomocna dłoń ze strony Bike Cafe – trudno o lepszą zachętę do dłuższej rozmowy niż kubek ciepłej, aromatycznej kawy.