Nieformalne spotkania pracownicze w luźnej atmosferze to zadanie, o którym nie zapomina szanujący się dział HR. Integrowanie zespołu jest ważną składową działań z zakresu employer brandingu. Jeśli szukasz ciekawych pomysłów na imprezy firmowe, skorzystaj z pomocy Bike Cafe — przygotowaliśmy dla Ciebie garść przydatnych informacji, a także niezwykle atrakcyjną ofertę na takie okazje!

Firmowe imprezy integracyjne – dlaczego są tak ważne?

Jeśli regularne organizowanie spotkań, warsztatów i zajęć dla pracowników kojarzy Ci się ze sztywnym nastrojem i kolejnym punkcie na liście obowiązków, najwyższy czas na odświeżenie informacji! Employer branding coraz częściej wskazuje się jako jeden z ważniejszych czynników, który motywuje zatrudnionych do wiązania przyszłości z przedsiębiorstwem. Wśród najważniejszych korzyści, jakie oferują imprezy firmowe, należy wyróżnić:

  • budowanie relacji – a zgrany zespół pracuje efektywniej,
  • poprawę komunikacji – osoby, które poznały się bliżej, mają większą swobodę w wymienianiu się pomysłami,
  • poczucie przynależności do organizacji — częste imprezy firmowe pokazują pracownikowi, że zatrudnienie w Twoim przedsiębiorstwie było dobrym wyborem,
  • zmniejszenie stresu – ciekawe aktywności i czas spędzony w przyjaznej atmosferze pozwalają zapomnieć o codziennej rutynie.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że employer branding szybko znajdują odzwierciedlenie w firmowych zyskach. Dzięki imprezom firmowym zwiększysz efektywność i stworzysz atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom!

Impreza firmowa z Bike Cafe – oryginalny pomysł na wspólne spędzanie czasu

Kawa jest jednym z lepszych pretekstów do swobodnej rozmowy i wspólnego spędzania czasu – a dzięki Bike Cafe możesz sprawić, że stanie się kluczowym elementem w firmowych spotkaniach. Możemy także zadbać o to, aby uwidocznić Twój branding podczas imprezy, wzbogacając kubki i akcesoria o Twoje logo, kolory i inne elementy graficzne. Eventy kawowe, które zorganizujesz z pomocą Bike Cafe to prosty przepis na sukces – kubek z aromatycznym, gorącym napojem z pewnością zostanie w dłoni dłużej niż ulotka, zachęcając do rozmów w miłej atmosferze i budowania dobrych relacji w zespole.