Marzysz o tym, aby rozwinąć skrzydła i zacząć pracować dla samego siebie, ale nie masz pomysłu jak zacząć? Jeśli tak, nic prostszego – poznaj przepis na udany start własnego biznesu, którego sekretnymi składnikami są pyszna kawa i lata doświadczenia w branży gastronomii. Poniżej przygotowaliśmy aż dziesięć powodów, dla których warto otworzyć mobilny punkt Bike Cafe!

Dlaczego franczyza Bike Cafe to biznes idealny?

  1. Mobilność – masz przewagę nad stacjonarnymi biznesami i możliwość brania udziału w wielu wydarzeniach.
  2. Niezależność – sprzęt, który od Bike Cafe otrzymasz jest w pełni autonomiczny, dzięki czemu nie ogranicza Cię dostęp do wody czy prądu.
  3. Ekologia – kawiarnia rowerowa nie generuje spalin, a papierowe kubki nie generują trudnych do utylizacji odpadów.
  4. Produkt, który się sprzedaje – kawa parzona ze świeżo zmielonych ziaren wedle naszej autorskiej receptury świetnie się sprzedaje, a marka Bike Cafe gwarantuje rozpoznawalność!
  5. Atrakcyjne warunki – oferujemy serwis techniczny, marketing oraz profesjonalne doradztwo, dzięki którym Twój biznes osiąga realne wyniki.
  6. Brak wygórowanych wymagań – otwarcie własnej działalności jest możliwe nawet, jeśli dysponujesz mniejszym wkładem początkowym i niewielkim doświadczeniem.
  7. Odporność na lockdown – praca na świeżym powietrzu i sprzedaż napojów na wynos doskonale sprawdziły się podczas pandemii.
  8. Swoboda – nie dyktujemy rygorystycznych zasad co do sposobu, w jaki masz zarządzać własnym biznesem. W Bike Cafe sam kreujesz zasady, na których pracujesz.
  9. Logistyka – współpracując z nami, zyskujesz nie tylko atrakcyjny leasing na mobilną kawiarnię oraz systemy, które pozwolą Ci monitorować bieżące wydatki, zużycie towaru oraz składanie zamówień do dostawców.
  10. Łatwy start – wiemy, że otwarcie własnego biznesu jest trudne. Podpowiemy Ci, jakie formalności musisz spełnić i jakie dofinansowania możesz uzyskać.

Jeśli poczułeś ochotę, aby wsiąść na rower i rozpocząć karierę jako właściciel mobilnej kawiarni, nie czekaj. Sprawdź warunki, jakie Bike Cafe oferuje franczyzobiorcom i rozpocznij przygodę już dziś!