rower Bike Café w modelu subskrypcyjnym

Mobilna kawiarnia w abonamencie

od 81,30 zł

/ netto
miesięcznie
57+
Franczyzobiorców

To możesz być ty!

lub zadzwoń
+48 503 752 985
na miejsca, gotowi, start!

Subskrypcja to nowy biznes

Mobilna kawiarnia na przejrzystych zasadach

Subskrybuj kawiarnię rowerową od 81,30 zł netto miesięcznie. Jeśli uznasz, że kawiarnia na rowerze jest dla Ciebie, to w łatwy sposób przedłużysz umowę lub zmienisz warunki franczyzy. Możesz nawet wykupić rower na własność!

Szkolenie, akcesoria i obsługa serwisowa w pakiecie

W ramach współpracy otrzymasz kompleksowe szkolenie, dostęp do półproduktów i akcesoriów oraz pełne wsparcie techniczne.

Nowy biznes bez inwestowania gotówki

Czasy, kiedy w otwarcie własnego biznesu trzeba było inwestować duże ilości gotówki minęły bezpowrotnie! Model subskrypcji pozwala Ci na szybki start bez zaciągania kredytów.

Zdecydowałam się otworzyć mobilną kawiarnię, ponieważ cenię sobie niezależność i możliwość pracy gdziekolwiek chcę. Dziś w parku, jutro w centrum – tam gdzie aktualnie bije serce miasta.
Anna Woźniak

Bike Café, Poznan POLAND

Dlaczego Bike Cafe jest dla Ciebie

Bike Café i Twoja przedsiębiorczość to idealne połączenie

Możesz zarabiać już na drugi dzień od odbycia szkolenia

Oprócz roweru przekazujemy Ci cały niezbędny know-how w pakiecie.

Bez wkładu własnego

Zero inwestycji na start - nie musisz mieć zdolności kredytowej, aby zacząć swój nowy biznes.

Niska opłata miesięczna przez cały okres umowy

Biznes w cenie dużej paczki kawy? Jasne, że się opłaca!

Serwis i opłaty eksploatacyjne w cenie

Każdy franczyzobiorca ma zagwarnatowany serwis techniczny przez cały okres trwania umowy.

zyskuje każdy!

Jakie są zalety modelu subskrypcyjnego?

Gotówka

od

64 900


/netto

Leasing

od

800


/ netto miesięcznie

najniższe ryzyko

Subskrypcja

już od

81,30


/ netto miesięcznie
proces

Uruchomienie kawiarni z Bike Café jest proste jak jazda na rowerze!

kubek z logo bike cafe

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Napisz nam gdzie chcesz otworzyć swoją kawiarnię i zostaw dane kontaktowe.

Krok 2

Otrzymasz zaproszenie na spotkanie

Opowiemy Ci więcej o naszym koncepcie i zapoznamy się z Twoją wizją mobilnej kawiarni. Przedyskutujemy warunki partnerstwa, plan finansowy, lokalizację i plany logistyczne.

Krok 3

Przeprowadzimy z Tobą szkolenie

Szkolenia organizowane są stacjonarnie w siedzibie Bike Cafe lub w formie webinaru online. Dostosujemy się do Twoich preferencji!

Krok 4

Jesteś gotowy/a żeby zarabiać!

Dostarczamy do Ciebie Twój rower i możesz ruszać z własnym, niezależnym biznesem!

Postaw na niezależność.

Dołącz do rodziny Bike Café

Odpowie i pomoże Ci nasz doradca:
Michał Mołdrzyk
elastyczny model biznesowy

Mobilna kawiarnia to wiele możliwości

Bike Café to pierwsza w środkowowschodniej Europie sieć mobilnych kawiarni rowerowych. Nasze kawiarnie znajdują się na stylizowanych i odpowiednio przystosowanych rowerach poruszających się swobodnie w przestrzeni miejskiej. Mobilność pozwala Ci być zawsze tam, gdzie danego dnia bije serce miasta.

Ty decydujesz gdzie pojawi się kawiarnia

Możesz prowadzić sprzedaż w dowolnym miejscu, bez ograniczeń technicznych przez cały rok.

2817

Obsłużonych imprez i eventów

103

Kawiarni na całym świecie

4 mln

Sprzedanych kaw rocznie

faq

Najczęściej zadawane pytania

Subskrypcja jest nową formą finansowania współpracy z Bike Cafe, pozwalającą na znaczne zmniejszenie kosztów początkowych. W przypadku standardowej współpracy franczyzowej mówimy o zakupie kawiarni rowerowej, zaś w przypadku subskrypcji jest to wynajem na czas 24 lub 36 miesięcy. Subskrybujący otrzymuje takie same prawa jak przy franczyzie, tj. licencja na używanie znaków handlowych, zaopatrzenie, rozwiązania systemowe oraz wsparcie ze strony centrali.

Wysokość opłaty subskrypcyjnej zależy od kilku czynników: model roweru, długość subskrypcji oraz ilość zamawianego zaopatrzenia. Nasi doradcy przedstawią konkretną opcję dopasowaną do możliwości i planu działania.

W ramach współpracy doradzamy w wyborze najlepszej lokalizacji, dzielimy się naszym know-how, pomagamy zorganizować logistykę, przejść przez wszystkie procedury organizacyjne, proponujemy udział w eventach, przeprowadzamy kompleksowe szkolenia oraz zapewniamy wsparcie serwisowe. Dołączając do rodziny Bike Café stajesz się też częścią dobrze rozpoznawalnej marki, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze rowery są w pełni wyposażone do pracy. Oprócz podstawowych komponentów jak młynek czy ekspres, otrzymujesz także pakiet akcesoriów startowych, m.in. lodówkę, dzbanki do mleka, tamper, wagę, potykacz, tablicę menu czy markowe koszulki i fartuchy. Jedynym wymaganym do prowadzenia sprzedaży dodatkiem jest kasa fiskalna z terminalem płatniczym, którą zakupisz u naszego partnera.

Oczywiście, że tak! Zaczniemy od szkolenia z zakresu marketingu, na którym podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu mediów społecznościowych. Podpowiemy jakie działania (online i offline) należy podjąć, by skutecznie zdobywać nowych klientów. Po okresie wdrożenia będziemy zawsze do Twojej dyspozycji, a współpracując z nami przy okazji akcji promocyjnych całej sieci, staniesz się ekspertem w promowaniu swojego biznesu.

I to jeszcze jak! Kawa jest potrzebna zawsze, dlatego na swoim koncie mamy już tysiące eventowych realizacji. Bardzo często zdarza się, że organizatorzy zapraszają nasze kawiarnie na różnego rodzaju wydarzenia. W plenerze, biurowcu, na imprezie firmowej czy festiwalu, nasza kawiarnia może umilić przebieg każdego wydarzenia. Pokażemy Tobie jak wyszukiwać najlepsze wydarzenia w okolicy i budować trwałe relacje biznesowe z organizatorami wydarzeń.

Podpisanie umowy subskrypcyjnej jest związane z wpłatą kaucji celem zabezpieczenia wartości kawiarni rowerowej. Jest to kaucja w pełni zwrotna po zakończeniu okresu subskrypcji. Wysokość kaucji zależy od wybranego modelu roweru.

Tak, nie ma limitu liczby subskrybowanych kawiarni.

Tak, w modelu subskrypcji koszt ubezpieczenia jest wliczony w opłatę subskrypcyjną.

Jako partner posiadasz kilka opcji:

 

  • Możesz przedłużyć subskrypcję na kolejny okres, lub
  • Możesz wykupić kawiarnię Bike Café i przejść do standardowej formuły franczyzowej z gotową kawiarnią, lub
  • Możesz zakończyć subskrypcję – wtedy kawiarnia rowerowa wraca do nas.
skontaktuj się z nami

Rozwiń skrzydła z Bike Café

Kontakt bezpośredni w sprawie franczyzy:

Bike Cafe Sp. zoo jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałanie 3.3.1 Polskie Mosty "Technologiczne"