Ewelina z Katowic

Opinie

„Cieszę się, że mogę być szefową sama dla siebie"

"Najlepsze w Bike Café jest to, że mogę pracować kiedykolwiek i gdziekolwiek chcę. Jestem szefem sama za siebie, albo zatrudniam ludzi do pomocy i w pełni kontroluję swój biznes!"
Ewelina z Katowic
Ewelina z Katowic
Honorata z Krakowa

Opinie

„Pierwsza mobilna kawiarnia w Krakowie"

"Pewnego dnia stałam w korku i miałam ochotę napić się kawy, tak narodził się u mnie pomysł na otworzenie pierwszej mobilnej kawiarni w Krakowie. Od tego czasu minęły trzy lata, a kawę serwujemy już nie z jednego, a z pięciu Bike Café"
Honorata z Krakowa
Honorata z Krakowa
Dominik z Poznania

Opinie

"Od baristy do właściciela kawiarni"

"Przygodę z Bike Café zacząłęm jako barista. Po dwóch latach zdobywania doświadczenia w parzeniu kawy, postanowiłem otworzyć własną, mobilną kawiarnię."
Dominik z Poznania
Dominik z Poznania
Monika i Grzegorz z Rzeszowa

Opinie

"Mobilny biznes daje wolność"

"Otworzenie mobilnej kawiarni było dobrą decyzją. Nie musimy pracować w korporacji, jesteśmy wolni, mobilni i robimy to co naprawdę lubimy :)"
Monika i Grzegorz z Rzeszowa
Monika i Grzegorz z Rzeszowa
Abderahim z Budapesztu

Opinie

"Profesjonalizm i pełne wsparcie"

"Nawiązując współpracę z Bike Café, czułem pełne wsparcie i profesjonalizm we wprowadzeniu nas w świat mobilnych kawiarni. Teraz, kiedy działamy sami, zawsze możemy liczyć na pomoc, czujemy się jak w jednej wielkiej rodzinie. Wszystkim nam zależy na globalnym sukcesie Bike Café"
Abderahim z Budapesztu
Abderahim z Budapesztu
Sreten z Helsinek

Opinie

"Wszędzie tam gdzie moi klienci"

"Moją kawiarnię otwieram zawsze tam, gdzie aktualnie żyje miasto. Cieszę się, że mogę docierać z dobrą kawą wszędzie tam, gdzie są moi klienci"
Sreten z Helsinek
Sreten z Helsinek

Praca może być nie tylko obowiązkiem i źródłem dochodów, ale też pasją i stylem życia. To dlatego skupiamy w naszej społeczności osoby, które po prostu lubią to co robią. Biznes zawsze się uda, jeżeli prowadzą go ludzie, którzy po prostu to kochają. Chcesz do nich dołączyć?

Franczyza – kawiarnia na rowerze może być Twoja!

Nie każdy pomysł na biznes jest trafiony. Jednak działając z nami na zasadzie franczyzy, otrzymujesz partnerstwo i pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w każdym momencie, w którym będziesz potrzebował pomocy. Pomagamy w finansowaniu inwestycji, możesz z nami skonsultować wybór lokalizacji. Dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu mobilnych kawiarni w całej Europie.

Pomysł na mobilny biznes

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które pozwoli wystartować z własną, mobilną kawiarnią. Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Niewiele dzieli Cię od wyruszenia w miasto i rozpoczęcia nowego wyzwania!

To może być Twój pomysł na biznes.

Zadzwoń lub napisz – zostań franczyzobiorcą Bike Cafe!

Bike Café Family

Każdy Franczyzobiorca ma wpływ na kształtowanie historii Bike Café. W społeczności kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi tworzymy i rozwijamy wyjątkowy koncept mobilnych kawiarni. Chcesz do nas dołączyć?

Franczyza kawiarni - Bike Cafe nasi franczyzobiorcy
Franczyza kawiarni Bike Cafe - nasi franczyzobiorcy

Zasiądź za kierownicą

Pomożemy sfinansować
start Twojego biznesu!

Jeżeli szukasz finansowania przy starcie Twojego biznesu, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania. Dzięki naszej pomocy możesz w łatwy sposób uzyskać finansowanie na zasadzie leasingu. Współpracujemy z funduszami które oferują leasing także dla nowych firm.

Jak założyć własną kawiarnię? Zrób pierwszy krok

Just make 3 simple steps

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Powiedz nam czego potrzebujesz

Powiedz nam czego potrzebujesz

Znajdźmy rozwiązanie

Znajdźmy rozwiązanie

Ruszaj!

Ruszaj!

Bike Café monitoring system

W pełni kontrolujesz swój biznes!

Dzięki Bike Café Monitoring System możesz sprawnie i zdalnie zarządzać swoimi pracownikami i kawiarniami gdziekolwiek jesteś. To narzędzie umożliwia Tobie pełną kontrolę Twojego biznesu!

Geolokalizacja

Geolokalizacja

Twoi klienci zawsze wiedzą, gdzie znajdą swój ulubiony rower Bike Café

Zamówienia online

Zamówienia online

Zamawiasz produkty online i masz dostęp do całej historii zamówień

Kontrola pracowników

Kontrola pracowników

Możesz kontrolować zużycie kawy, punktualność oraz czas pracy

Statystyki

Statystyki

Narzędzie do monitorowania parametrów Twojego biznesu

Wiele więcej

Wiele więcej

Nasz system pozwala na więcej! Przekonaj się sam na spotkaniu

kontakt

Indywidualny opiekun i pełne wsparcie

Jesteś zainteresowany franczyzą Bike Café? Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z naszym doradcą i napisz gdzie chciałbyś otworzyć swoją kawiarnię!

Zapoznał/a/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z jej zasadami oraz moimi ustawieniami wyboru.
Zapoznał/a/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bike Café Sp. z o.o. za pośrednictwem newslettera informacji handlowych.

Bike Cafe Sp. zoo jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałanie 3.3.1 Polskie Mosty "Technologiczne"